مشخصات کولر گازی ال جی 30000

مشخصات کولر گازی ال جی 30000

مشخصات کولر گازی ال جی 30000

Blog Article

و این عالی است چرا که در هر نقطه ای از منزل که باشید با استفاده از قابلیت تنظیم جهت دار اسپیلیت هدایت باد به سمتتان خواهد بود.

نمایش محصولات قدیمی سیستم‌های تهویه مطبوع دیواری (اسپلیت)

 با این سیستم همه جانبه ی سیستم خنک کننده ی ال جی ششما در هر گوشه ای از اتاق نشسته باشید، جریان هوای خنک و پاکیزه جریان دارد.

از مهمترین خصوصیات کولرگازی ال جی می توان به موتور روتاری آن اشاره داشت. همچنین کولرگازی ال جی دارای یک پنل داخلی و  موتور خارجی می باشد. فیلتر تصفیه هوا، پره های طلایی و تنظیم جریان...

پادری، کمد، لوازم اتاق خوابپادری، کمد، لوازم اتاق خواب

محصول دیگری هم میخوام بخرم رفتن به سبد خرید و ثبت سفارش

جهت تماس با فروشنده کالا، روی نام کالا و سپس روی نام فروشگاه کلیک کنید.

با توجه به اینکه تجهیزات تهویه مطبوع و از جمله انواع کولرهای گازی و اسپلیت در گروه کالاهای سرمایه ای می باشند (و نه صرفا یک کالای مصرفی)، بنابراین اکیدا توصیه می کنیم این نوع کالاها را تنها از سایت های تخصصی و با سابقه ای که به صورت حرفه ای عرضه کننده این تجهیزات می با...

شاید شما هم شایعاتی پیرامون کالاهای که در شهر مرزی بانه عرضه می شود از فروشگاه های محل زندگیتان و یا دوستانی که از فروشندگان شنیده اند می شنوید ؟ آیا کالاهای عرضه شده در این فروشگاه معیوب - تعمیری یا استوک است؟ آیا این کالاها در شهر ما دستکاری می شوند؟ 

عطر جیبی کمتر از ۲۰ هزار تومان عطر جیبی کمتر از ۲۰ هزار تومان

اینجا صفحه رسمی ال‌جی الترونیکس می‌باشد. برای ارتباط با شرکت ال‌جی و یا دیگر شرکت‌های وابسته به ال‌جی لطفا کلیک کنید.

از مهمترین خصوصیات کولر گازی ال جی می توان به موتور روتاری آن اشاره داشت. همچنین کولر گازی ال جی دارای دو پنل داخلی و خارجی می باشد. فیلتر تصفیه هوا، پره های طلایی و تنظیم جریان هوا به صورت...

شما می توانید با مطالعه راهنمای انتخاب هریک از مدل های کولر گازی ال جی، از نوع کمپرسور و گاز مبرّد به کار رفته در این محصولات مطلع شوید.

این قالب دارای ماژول حرفه ای مگامنو برای منوی سایدبار و همچنین ماژول اسلایدر لایه ای بسیار حرفه ای می درکنار آن ماژول بلاگ می باشد.
منبع:
کولر گازی 30000 ال جی

Report this page